Bécs (A), Ausztria Open nyílt kata és kumite bajnokság

2015.06.14-én Bécsben rendezte meg az osztrák shinkyokushin karate szervezet az Ausztria Open nyílt kata és kumite bajnokságát.
A megmérettetésen 10 ország 200 ifjú karatekája vett részt, adott számot tudásáról és felkészültségéről.
A kincsesbányai Pataki-Team versenyzői közül Pataki Nikolett gyerek lány III. kategóriában legyőzve itthoni riválisát, a döntőben megérdemelten lett első helyezett.
Pataki Zsófia gyerek lány I. kategóriában folytatva tavaszi sikereit magabiztosan maga mögé utasított mindenkit és lett első helyezett.
Pataki Viktória ifjúsági lány kategóriában testvéreihez hasonlóan remek formagyakorlatokat bemutatva lett immár osztrák bajnok is.
A bécsi verseny remek felkészültséget jelentett a romániai Buzau-ban megrendezendő Világkupára, amellyel zárják a lányok a tavaszi versenyszezont. A lengyel bírók folyamatos részrehajlása ellenére is eredményesek lettünk, pedig mindent elkövettek a magyarok háttérbe szorítására.