Veszprém, Diákolimpia döntő

2015.03.21-én Veszprémben rendezték meg a Kyokushin karate diákolimpia döntőjét. A versenyen több, mint 600 ifjú karateka képviselte iskoláját.
A kincsesbányai Pataki-Team versenyzői formagyakorlatban indultak a megmérettetésen. Pataki Zsófia gyerek II. lány kategóriában a kezdeti bizonytalanság után fordulóról-fordulóra, egyre magabiztosabban mutatta be kata gyakorlatait és a tavalyi sikerét megismételve lett ismét diákolimpiai győztes. Pataki Nikolett gyerek I. lány kategóriában első diákolimpiai versenyén sorra nyerte a fordulókat, míg a döntőben kicsit elfáradva a 2. hellyel kellett megelégednie. Pataki Viktória ifjúsági lány kategóriában magabiztosan utasította maga mögé az ellenfeleit, míg a döntőben vitatott pontozásban maradt alul 3/2 összesítésben. A bírók elvették a megérdemelt győzelmet Viktóriától.