Szentes, Diákolimpia döntő

2015.03.08-án Szentesen rendezték meg a kyokushin karate diákolimpiai döntőjét knock-down szabályrendszerben. A színvonalas versenyen 51 klub mintegy 300 karatekája képviselte iskoláját, városát. Pataki Nikolett gyerek II. lány -35 kg kategóriában minden mérkőzését megnyerve, látványos fejrúgások, kemény küzdelmek után megérdemelten állhatott a dobogó felső fokára. Pataki Zsófia gyerek I. lány +45kg kategóriában továbbra is kiemelkedve a mezőnyből, lehengerlő küzdőstílusával átgázolt a mezőnyön. Senki nem állta erős ütéseit és rúgásait. Küzdelmeit idő előtt befejezve ipponokkal nyerte meg, és lett szintén első helyezett. Pataki Viktória az ifjúsági lány -60 kg kategóriában indult. Nagyon izgult ez meglátszott a küzdelmén is. Ennek ellenére a kiegyenlített mérkőzésen nem volt értékelhető találat egyik félnél sem, nem volt technikai valamint erőfölény. A bírók 3/2 arányban hosszabbítás nélkül kihozták az ellenfelét győztesnek. Nem engedték, hogy a versenyzők döntsék el, hogy melyikük a jobb, így ma 5-8. hellyel fejezte be a versenyt.