III.Hinomoto - kupa Vác

2016.11.12-n Vácon  került megrendezésre a III.. Hinomoto - kupa, amely az  IBk nemzeközi karate szevezet  bajnokság volt formagyakorlatban és knock-down szabályrendszerben. A   színvolas megmérettetésen  8 szervezet. 29 egyesülete és 297 karatekaja bizonyítothatta rátermettségét.

A kincsesbányai Pataki-Team 2 fővel képviseltette magát a rendezvényen.

Pataki Nikolett gyerek II.lány formagyakorlatban minden fordulót megnyerve, egyre javuló teljesítménnyel megérdemelten lett első helyezett.

Niko gyerek II.lány - 45 kg-os kategóriában küzdött knock- down szabályrendszerben. Mérközéseit  ipponnal nyerte meg, a tőle megszokott erőteljes ütésekkel és rúgásokkal idő előtt kényszerítette feladásra ellenfeleit, és megvédve tavalyi címét, lett ismét a mai estén  első helyezett.

Pataki Viktória ifjúsági lány formagyakorkorlat kategóriában erős,pontos gyakorlatokat mutatott be, és a  meneteket magabiztosan megnyerve lett első helyezett.

Viktória ifjúsági lány - 60 kg-s kategóriában küzdelemben is indult.Az első küzdelmét idő előtt két gyors fejrúgással ipponal nyerte meg. A másodikban ellenfele  Viki erős testütései miatt feladta a mérkőzést. A döntőben hiába volt három szabályos fejrúgása a  Vikinek,azt nem adták meg. A hosszabbítás végére sajnos elfáradt,és bírói ítélettel lett második helyezett.